Leden 2009

Úvodní příběh

4. ledna 2009 v 13:29
Úvodní příběh Metinu 2:
Ještě nedávno byl celý kontinent v podstatě jednotná říše.Její obyvatelé žili mírumilovně, uznávali vládní autority a spolupracovali s nimi. Ale jednoho dne přišla velká hrozba z nebes, ato v podobě rozsáhlého meteorického deště (padaly meteory,kterým se říká Metin Stone, odtud název Metin ) Když dopadly na Zem,nejen že rázem změnily všechnu okolní krajinu a podnebí,ale pod jejich kontrolou se ocitla i veškerá zvířata.Vypadali jako ďábelská a hnusná stvoření,staly se z nich vraždící nestvůry.Bylo zabito mnoho lidí,e kterých se po smrti staly nemrtví potřísněni krví,jediné co dělali,bylo toulání se po zbídačené Zemi.
Nastávající chaos se postaral o rozklad celého ostrovního impéria,které se začalo dělit na tři jiné království. Uprostřed kontinentu,tam kde spadl největší meteorit,ze začali zjevovat ještě ohavnější a krutější monstra,ale dosud nepřestali padat menší meteority.Ukázalo se,že síla největšího meteoritu pořád rostla,což je děsivým faktem,preotože se také jako první po dopadu obnovil,tzn nerozpadl se.
Tato nová síla přinutila Drračího Boha,aby se osobně přesvědčil,že Metin´s Stone (nej.meteorit) pomalu přebírá vládu nad jeho zemí.
Staň po boku Dračího Boha a pomož mu zničit síly Metin Stonu.Zastav ničení kontinentu a spoj všechny ostatní pod tvým vedením.!!!!!!!!!!!

Metin2 - země

4. ledna 2009 v 13:21 Metin2

Jednotlivá království

Obrazek
Mapa celého kontinentu

1.Shinsoo Empire

Shinsoo Empire je umístěno v jižní části kontinentu.Hlavní aktivitou obyvatel této země je obchodování.Byl vytvořen Yoon-Yoingem po rozpadu velkého impéria.Shinsoo se dohodl na obchodování s východním sousedem,zároveň se ale nemohl dohodnout se západním sousedem,a obchodní cesty byly vážně ohroženy.Když uznali,že jim od meteoritu hrozí velké nebezpečí,začali zbrojit.
Zaměřují se na: ochranu před západními výboji,znovuotevření obchodních cest a spojení všech zemí pod jejich velení.

2.Chunjo-Empire

Chunjo-Empire je umístěno v západní části kontinentu.Je to náboženská zem,kontrolovaná vesměs církví a duchovními.Bylo založeno Yoon-Youngem.Vzal s sebou i svou manželku,disponující ohromnou magickou silou.Brzo objevili nebezpečí,které jim hrozí od Metin Stonu.Rozhodl se,že použije jakékoliv prostředky k obraně své země před Metin Stonem,ale všichni ho přehlíželi.Spolu se svými věrnými rozpoutal vzpouru proti impériu.
Po rozpadu Impéria bylo Chunjo-Empire příliš zaneprázdněno otevřenými válkámi s Shinsoo Empirem a Jinno Empirem.
Zaměřují se na: získání kontroly nad celým kontinentem a potlačení sil Metin Stonu.

3.Jinho-Empire

Jinno Empire je umístěno ve východní části kontinentu.Toto království bylo založeno válečnými veterány a ostatní armádou.Většina obyvatel jsou aktivní vojáci,bojující se silami zla.Vůdce Jinno Empire je Ee-Ryoong,syn posledního vládce.Věří,že dokáže spojit vojsko bývalého Impéria do své armády.
Obává se,že síla Metin Stonu byla všemi podceněna a bojí se toho,co to může pro všechny znamenat.Ovšem potají zkouší najít cestu,jak získat sílu,kterou má Metin Stone a použít ji ke svým plánům.

US5 - spolu fotky

3. ledna 2009 v 15:01 US5

tady ještě s Chrisem:

tady už s Caycem:


vanocni fotka :


Kdo US5 opustil ? tady to máte:

3. ledna 2009 v 14:46 US5
Jen se podívejte... =o) stare US5

Vaše přání

3. ledna 2009 v 14:33 ♥Na přání♥
Tady si můžete říct co vám tu chibí, jak se vám to tu líbí a co tu chcete....tak si napište =o)
Anýsek - něco o US5 = splněno =op

Richie (Chris) - životopis (US5)

3. ledna 2009 v 14:30 US5
Celé jméno: Christopher Richard Stringini
Přezdívka: Cameron, Richie Chris String
Profese: zpěvák
Datum narození: 28.11.1988
Místo narození: Chicago
Znamení: střelec
Oblíbený seriál: Six Feet Under (Odpočívej v pokoji).

Richie vyhrál konkurz do skupiny US5. Od svých 4let se pohybuje na jevišti. Zahrál si již malé role v různých muzikálech,reklamách a ve filmu Rule Number One ( Pravidlo číslo jedna).
Jeho oblíbené jídlo a nápoj je Big mac,coca cola. Oblíbený parfém je Dolce & Gabbana a Angel For Man. Líbí se mu smyslné vůně. Jako jediný má vždy před vystoupením trému nebo spíš to jako jediný přizná. Richie jako všichni kluci z us5 nosí košile na kterých je napsáno ´´Rebel´´. Na jeho pásmu je napsáno pouze ´´R´´ všichni ví co to značí očividně jeho jméno ´´Richie´´. Kšiltovku jako každý z us5 nosí hodně na stranu. Nejčastěji nosí kšiltovky značky ´Von Dutch´.
Nemá rád létání letadlem. Nejvíce se mu líbí na dívkách jejich smích. Oblíbené boty Sneakersy z Nike. Velikost nohy je 42,5. Má arachnofobii (strach z pavouků). Tvrdí osobě ,že je nejlepší kuchař na světě (ale jen tvrdí). Zajímavostí je, že se Richie netají tím, že je pořád panic. A vzkazuje dívkám, že dívku nemá, ale ohlíží se.

Vincent- životopis (US5)

3. ledna 2009 v 14:29 US5
Nový člen US5 - Po Mikelovu odchodu z US5, si našla skupina nového člena. Je jím 15ti letý Vincent Tomas z Los Angeles (USA).

Name: Vincent Tomas
Den narození: 27.08.1992
Místo narození: Mansfield,Ohio
Bydliště: Los Angeles
Barva očí: zelená
Barva vlasů: hnědá
Sport: tenis
Narodil se v Mansfieldovi v americkém Ohiu, ale stěhoval se do LA s jeho rodinou, protože tam měl lepší kariérové možnosti. Vince, hrál v některých reklamách, byl modelován a navštěvoval některá osazení! Ten poslední byl pro něj velmi efektivní. Nejprve se chtěl trojnásobit hudbou - plánoval sólovou dráhu, ale nakonec Vinnimu nabídli místo ve světově populárnímu boybandu US5.!

Jay - životopis (US5)

3. ledna 2009 v 14:28 US5
Datum narození: 31.03.1982
Místo narození: Londýn, Anglie
Znamení: Beran
Životopis: Jay Khan je členem velmi úspěšné skupiny US5

Jay se začal věnovat profesně muzice, když na jeho dveřích ve studiu zaklepal jeden z nejúspěšnějších berlínských producentů společnosti Triple M- Music. Výsledek byl velice úspěšný sedm let pracoval společně s producenty Mikem Michaelsem a Markem Dollarem. Jay byl zavřený ve studiu celé dny, nahrával a psal nové songy a dával dohromady nové návrhy. Jeho doposud nejúspěšnějším songem je "Schick mir ´nen Engel" zvítězila s nim skupina Overground, prodali více než 250.000 nosičů a dávali o sobě vědět snad v každé hitparádě.

Jay je velkým profesionálem, ví co potřebuje a vše dělá se 100% nasazením. Momentálně je pro něj nejdůležitější stát na jevišti a vystupovat se svými přáteli ze skupiny US5.

Jay Khan se narodil v Londýně, ale později se sám přestěhoval do Berlína, kde žije se svým otcem. Jay je ze tří sourozenců má dvě malé sestry, dvojčata Kamron a Yasmin, které jsou na svého "velkého bratra" co by úspěšného zpěváka skupiny velmi pyšné, Jay říká že jsou největšími fanynkami US5.

Jay umí bezproblémově německy, anglicky i francouzsky.

Stejně jako Jay se do Berlína přestěhovali z Ameriky i Richie a Izzy.

Izzy - životopis (US5)

3. ledna 2009 v 14:26 US5
Izzy
Datum narození: 19.10.1983
Místo narození: Orgando, Florida
Znamení: Váhy

Už od 15 let se Izzy věnuje muzice. Dříve také působil ve skupině Exact, se kterou zpíval a tancoval. Dokonce působily jako předskokani na koncertě Aarona Cartera a Jessici Simpson. Později se dostal do skupiny US5. Bydlí s klukama ze skupiny. Izzy je velmi talentovaný a nadaný tanečník. Ve svých tanečních kouscích používá velmi často salta. Také hraje skvěle na kytaru. Má 4 piercingy a 13 tetování. Na hlavě nosí dredy, které mají pro něj náboženský význam.
V dřívější době vymetal všechny kluby kde hráli jeho oblíbenou muziku, ale dnes dělá všechno proto, aby se mohl naplno věnovat skupině. Izzy nevyniká jen svými tanečními a pěveckými schopnostmi, je taky velmi nadaný pro skládání básní. Věnuje se taky bojovým sportům a jako jediný z US5 má přítelkyni a nehodlá ji opustit.
Do Evropy poprvé vstoupil až se skupinou US5, dříve žil totiž v Kalifornii.
Má dva sourozence a to 16ti letou sestru a 15ti letéto bratra.

Chris - životopis (US5)

3. ledna 2009 v 14:22 US5

Chris

Datum narození: 7.8.1988
Místo narození: Köln, Německo
Znamení: Lev

Chris měří 178cm, má přirozeně blonďaté vlasy a má modré oči. Chris si splnil pomocí US5 svůj životní sen. Skupina, hudba a tanec je jeho životem. Další jeho vášní je fotografování!Fotí hlavně lidi, ale není to podmínkou. Jeho největším snem je stát na podiu se svou skupinou. Chce uplatnit své schopnosti a být stále ve formě v jaké je teď. Nechce se měnit jen kvůli skupině a holkám. Chris se musel po vítězství v Big in America rozhodnout mezi svou přítelkyní a kariérou. Rozhodl se pro kariéru s US5.
Mezi jeho nejoblíbenější sporty patří surfování a také volleyball. Chris bydlí stále ještě z rodiči, pokud není zrovna s US5. Jeho rodiče mají velký rodinný dům a Chrisovi je s nimi velmi dobře. Jeho maminka je prodavačka a jeho otec je prodavač.
Chris má jednoho sourozence a to sestru Efu. Efě je 20 let a studuje školu v Bayeru. Chris chodí taky ještě do školy.