Metin2 - země

4. ledna 2009 v 13:21 |  Metin2

Jednotlivá království

Obrazek
Mapa celého kontinentu

1.Shinsoo Empire

Shinsoo Empire je umístěno v jižní části kontinentu.Hlavní aktivitou obyvatel této země je obchodování.Byl vytvořen Yoon-Yoingem po rozpadu velkého impéria.Shinsoo se dohodl na obchodování s východním sousedem,zároveň se ale nemohl dohodnout se západním sousedem,a obchodní cesty byly vážně ohroženy.Když uznali,že jim od meteoritu hrozí velké nebezpečí,začali zbrojit.
Zaměřují se na: ochranu před západními výboji,znovuotevření obchodních cest a spojení všech zemí pod jejich velení.

2.Chunjo-Empire

Chunjo-Empire je umístěno v západní části kontinentu.Je to náboženská zem,kontrolovaná vesměs církví a duchovními.Bylo založeno Yoon-Youngem.Vzal s sebou i svou manželku,disponující ohromnou magickou silou.Brzo objevili nebezpečí,které jim hrozí od Metin Stonu.Rozhodl se,že použije jakékoliv prostředky k obraně své země před Metin Stonem,ale všichni ho přehlíželi.Spolu se svými věrnými rozpoutal vzpouru proti impériu.
Po rozpadu Impéria bylo Chunjo-Empire příliš zaneprázdněno otevřenými válkámi s Shinsoo Empirem a Jinno Empirem.
Zaměřují se na: získání kontroly nad celým kontinentem a potlačení sil Metin Stonu.

3.Jinho-Empire

Jinno Empire je umístěno ve východní části kontinentu.Toto království bylo založeno válečnými veterány a ostatní armádou.Většina obyvatel jsou aktivní vojáci,bojující se silami zla.Vůdce Jinno Empire je Ee-Ryoong,syn posledního vládce.Věří,že dokáže spojit vojsko bývalého Impéria do své armády.
Obává se,že síla Metin Stonu byla všemi podceněna a bojí se toho,co to může pro všechny znamenat.Ovšem potají zkouší najít cestu,jak získat sílu,kterou má Metin Stone a použít ji ke svým plánům.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Metinka Metinka | Web | 7. září 2009 v 18:37 | Reagovat

ahojky, nebavi te vydelavat yangy?? nebavite neustale kovarovo niceni zbrani?? tk si na mim blogu hacky-metin.blog.cz stahni hacky a mas to vsechno v mziku! zarucuju 100% funkcnost!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama