Úvodní příběh

4. ledna 2009 v 13:29
Úvodní příběh Metinu 2:
Ještě nedávno byl celý kontinent v podstatě jednotná říše.Její obyvatelé žili mírumilovně, uznávali vládní autority a spolupracovali s nimi. Ale jednoho dne přišla velká hrozba z nebes, ato v podobě rozsáhlého meteorického deště (padaly meteory,kterým se říká Metin Stone, odtud název Metin ) Když dopadly na Zem,nejen že rázem změnily všechnu okolní krajinu a podnebí,ale pod jejich kontrolou se ocitla i veškerá zvířata.Vypadali jako ďábelská a hnusná stvoření,staly se z nich vraždící nestvůry.Bylo zabito mnoho lidí,e kterých se po smrti staly nemrtví potřísněni krví,jediné co dělali,bylo toulání se po zbídačené Zemi.
Nastávající chaos se postaral o rozklad celého ostrovního impéria,které se začalo dělit na tři jiné království. Uprostřed kontinentu,tam kde spadl největší meteorit,ze začali zjevovat ještě ohavnější a krutější monstra,ale dosud nepřestali padat menší meteority.Ukázalo se,že síla největšího meteoritu pořád rostla,což je děsivým faktem,preotože se také jako první po dopadu obnovil,tzn nerozpadl se.
Tato nová síla přinutila Drračího Boha,aby se osobně přesvědčil,že Metin´s Stone (nej.meteorit) pomalu přebírá vládu nad jeho zemí.
Staň po boku Dračího Boha a pomož mu zničit síly Metin Stonu.Zastav ničení kontinentu a spoj všechny ostatní pod tvým vedením.!!!!!!!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bety Bety | Web | 12. ledna 2009 v 14:50 | Reagovat

Ahojky niky!!! Vzkaz mi došel, kdyžtak muj email je Bohdanova@email.cz

No a máš to tady opravdu suúpeer!!! Nádherný design!!! Hlavně to nahoře. Tak a moje blogy. Mám už 3. :-) sou to:

www.albi01.blog.cz

www.betylove.blog.cz

www.albedy-stars-more.blog.cz

Tak se taky jukni.. Mno tak na tvuj blog budu chodit. mas to tu faajn. Pa alžbět

2 Bety(alžbět) Bety(alžbět) | Web | 12. ledna 2009 v 15:01 | Reagovat

jo a do bleskovky sem se zapojila, jukni se. PPP :-) alžběta

3 nika nika | 21. ledna 2009 v 20:21 | Reagovat

good

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama